Василь Вірастюк зустрівся з головами територіальних громад

Голови територіальних громад 87 виборчого округу на нараді в райдержадміністрації зустрілись з народним депутатом України Василем Вірастюком. Участь у зустрічі взяли голова райдержадміністрації Володимир Пасько, голова районної ради Олександр Кеніз, заступник голови райдержадміністрації Леся Свідрак.

Парламентарій вислухав кожного з представників ТГ, які говорили про болючі проблеми. Кожна територіальна громада в окрузі має ряд питань, які вирішити самотужки не взмозі. Тому голови ТГ звертаються до представників найвищих органів влади. Потребує значної фінансової підтримки і Яремчанська громада. Також ряд проблем у Ланчинській громаді. Тут ще досі не завершені роботи по ліквідації стихії 2020 року. Потребує значних фінансових вливань і Переріслянська громада. Голова ТГ говорив про найболючіше стан та ремонт місцевих доріг.
Одна з найбільших територіальних громад у районі Пасічнянська теж має ряд проблемних питань. Тут уже 10 років не можуть добудувати новий корпус Битківського ліцею, у селищі немає дитячого садка. Також є загроза підмиванню і руйнування мостів у напрямку Биткова та Зелени. Проблемним залишається питання острівців у руслі річки Бистриця.

З наслідками стихії 2020 року не можуть справитись і у Делятинській громаді. Тут потрібно укріплювати береги річок. Державні кошти на ті чи інші роботи приходять у грудні і через неможливість освоєння повертаються назад – кажуть у громаді.

На завершення зустрічі Володимир Пасько наголосив, що безпосередня комунікація між владою та місцевим самоврядуванням допоможе вирішити актуальні завдання розвитку територіальних громад.
У свою чергу нардеп запевнив у всебічній підтримці стосовно вирішення озвучених проблемних питань кожної громади 87 округу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *