Відбулася щотижнева нарада


31 липня   під головуванням голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза за участі  голови районної ради  Івана Гурмака, першого заступника голови районної державної адміністрації Івана Тодорука, заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука та керівника апарату Миколи Кравчука відбулась   щотижнева робоча нарада з начальниками управлінь та відділів райдержадміністрації, керівниками організацій і установ району.
Під час наради Олександр Кеніз та Іван Гурмак вручили грамоту райдержадміністрації, районної ради з нагоди професійного свята – Дня працівника торгівлі приватному підприємцю Лілії Демянчук.
Керівники управлінь,  відділів  прозвітували про роботу структурних підрозділів за попередній тиждень та окреслили плани на найближчий час.
Під час наради розглядались питання про вивчення діяльності обласної державної адміністрації, районних державних адміністрацій з організації виконання завдань, визначених актами Президента України, а також щодо взаємодії з територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади стосовно виконання завдань, визначених актами Президента України. Зокрема,   йшлося про набір громадян на військову службу за контрактом та організацію серпневого призову на строкову військову службу у лави Нацгвардії України,   обговорили  здійснення нагляду за усиновленими дітьми, про надзвичайні ситуації, про стан криміногенної ситуації  в районі, виконання Програми встановлення спортивних майданчиків, хід проведення ремонтів доріг на території району.
За підсумками наради дано відповідні доручення.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *