Відбулось засідання форуму проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду»27 лютого 2015 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Андрія Крицького і голови районної ради Василя Поповича, за участі координатора обласного ресурсного центру Олесі Хомин відбулося засідання районного Форуму місцевого розвитку громад.                  
Участь у форумі, також взяли керівники відділів, управлінь, служб району та актив громад сіл Пасічна, Молодків, Зелена та Гаврилівка –  учасників ІІІ- фази Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду». Представники громад ознайомили присутніх із планами розвитку громад та розповіли про проведену в рамках Проекту роботу. За результатами Форуму прийнято відповідну резолюцію. 
Форум місцевого розвитку є добровільно організована структура при райдержадміністрації та районній раді, метою діяльності якої є сприяння реалізації проекту ЄС/ПРООН "Місцевий розвиток орієнтований на громаду" та інших проектів громад, створенню умов для реалізації принципів сталого розвитку в районі та більш активному залученню усіх верств населення, представників установ, організацій та бізнес структур до діалогу з органами місцевої влади, виробленню прозорих та ефективних механізмів планування на місцевому рівні та залучення громадян до управління.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *