Визначення лауреатів обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури відбудеться 4 червня

Сьогодні під головуванням першого заступника голови обласної ради Василя Гладія відбулося засідання комісії з призначення обласної премії імені Василя Стефаника в галузі літератури.

Члени комісії – відомі на Прикарпатті письменники й науковці – розглянули творчі роботи, запропоновані на здобуття найвищої обласної літературної відзнаки.

Цьогоріч  десять авторів подали на конкурс 11 робіт у трьох номінаціях «Поезія», «Проза» та «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)».

Під час І та ІІ туру голосування члени комісії детально обговорили  конкурсні пропозиції претендентів на обласну премію та за результатами таємного голосування ухвалили рішення до ІІІ туру конкурсу допустити наступні творчі роботи:

У номінації «Поезія»:

–  Віра Багірова  – «Живий Всесвіт»;

–  Микола Істин – «Всесвіти душевтілених слів»;

–  Дмитро Лазаренко – «На самоті з Творцем».

 У номінація «Документальна і науково-критична література (естетика, літературознавство, мистецтвознавство, українознавство, художня публіцистика, критика, мемуаристика)»:

Євген Луців – «Замовлені від кулі шаблі», «Гуцульська магія».

У номінації  «Проза»:

 – Володимир Гловацький – «Анна-Єфросинія – велика княгиня Романова», – роман у 2-ох книгах;

– Марія Микицей – «Dolce Vita»;

– Таня П’янкова – «Чужі гріхи».

Вирішальний тур голосування з визначення переможців  буде проведено  четвертого червня.

Довідково

Відповідно до п.7 Положення про премію імені Василя Стефаника, інформація про результати першого та другого конкурсних турів засідання комісії з призначення премії імені Василя Стефаника в галузі літератури оприлюднюється в засобах масової інформації для громадського обговорення.

Свої відгуки та пропозиції до 3 червня  можна надсилати:

– в електронному вигляді на електронну пошту управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації – e-mail: if.kult@i.ua

– у друкованому вигляді за адресою:

76004, м.Івано-Франківськ, вул.Грушевського, 21, управління культури, національностей та релігій облдержадміністрації, каб.541 тел.  55-19-41

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *