Внесено зміни до обласного бюджету на 2017 рік

Під час сесії облради, участь у якій взяв голова ОДА Олег Гончарук, обговорено розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення для сімей загиблих осіб, а також для осіб з інвалідністю І-ІІ групи, та осіб, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідність яких настала внаслідок поранення, каліцтва або захворювання, одержаних під час участі в АТО, та потребують поліпшення житлових умов.

Розглядалися питання про внесення змін до календарного плану заходів на 2017 рік обласної програми підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення.

Депутати обласної ради розподілили кошти для надання фінансової підтримки громадським об'єднанням, внесли зміни до календарного плану заходів на 2017 рік комплексної регіональної цільової програми розвитку туризму в області на 2016-2020 роки. Розглянули  проект рішення "Про внесення змін до рішення обласної ради від 24.03.2017. № 467-13/2017 "Про фінансування природоохоронних заходів з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища за рахунок планових надходжень у 2017 році" (зі змінами)", внесли зміни до обласного бюджету на 2017 рік.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *