Володимир Пасько: Вам випала честь служити у військовій частині, яка тільки формується. Завдяки нашим спільним зусиллям вона стане міцним фундаментом обороноздатності України

Сьогодні голова Надвірнянської районної державної адміністрації Володимир Пасько відвідав навчальний центр Національної гвардії України «Старий Лисець», де проводяться навчальні збори з резервістами та військовозобов’язаними у складі окремої бригади територіальної оборони області.

Важливо зазначити, що під час цього збору основну увага зосереджено на практичній підготовці військовозобов’язаних, приведення підрозділів територіальної оборони у готовність до виконання завдань за призначенням – захисту своєї країни від збройної агресії усіма силами та засобами.


До вишколу тероборонівців залучено офіцерський склад бригади – управління та шести батальйонів, дислокованих у Івано-Франківську, Калуші, Коломиї, Надвірній, Косові і Верховині у кількості 187–х осіб, яким у майбутньому належить формувати бригаду територіальної оборони області. Відбуваються теоретичні й практичні заняття, роздільні й спільні командно-штабні тренування, спрямовані на підвищення індивідуальної підготовки та нарощення спроможностей у складі підрозділів. Вивчається матеріальна частина стрілецької зброї, відбуваються заняття із практичних стрільб, тактичної медицини, інженерної підготовки, організації зв’язку тощо.

Додамо, що у перші дні навчання, організовується індивідуальна підготовка з кожним воїном. Надалі ж, на етапі бойового злагодження у складі підрозділів, вони відпрацюють питання щодо організації охорони важливих стратегічних об’єктів, протидії диверсійним діям противника, прикриття держкордону, несення служби на блокпостах тощо.
Зазначалося, що кожен солдат, сержант і офіцер має знати свою роль та місце і щодня, від зборів до зборів, від навчань до навчань, зростати професійно.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *