Володимир Гройсман: Кабінет Міністрів налаштований на прозору ефективну взаємодію з бізнесом “

Кабінет Міністрів налаштований на прозору ефективну взаємодію з бізнесом та прагне створити рівні умови, що сприятимуть поліпшенню бізнес-клімату та відновленню економічного зростання у країні. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман під час зустрічі з представниками вітчизняних підприємств для обговорення актуальних питань покращення ведення бізнесу в Україні та поліпшення інвестиційного клімату у п'ятницю, 27 травня. 
"Кабінет Міністрів абсолютно повністю налаштований на прозору ефективну взаємодію з бізнесом. Ми хочемо створити належні умови та процедури. Ми не сприймаємо будь-яких преференцій, але розуміємо, що дуже багато потрібно зробити і змінити, щоби зробити рівні правила, побудувати ефективну державну політику і дати можливість вам повною мірою реалізувати плани, які ви маєте: розвивати бізнес, власну продукцію, робити нові відкриття, створювати належний рівень послуг. Фактично, ви є двигуном розвитку нашої країни", – заявив Володимир Гройсман.
За його словами, бізнес в Україні завжди знаходився в умовах невизначеності, тиску, недостатніх фінансових ресурсів та був об'єктом щоденної корупції, до чого призводить надмірна зарегульованість. Крім того, в Україні процвітає нелегальний бізнес, зауважив Голова Уряду. "Наше завдання – змінити ситуацію", – зазначив він.
Прем'єр-міністр поінформував, що на позачерговому засіданні у п’ятницю Уряд затвердив План пріоритетних кроків до кінця року, що зокрема передбачає одним з головних пріоритетів створення сприятливого бізнес-клімату. "У нас є два ключові завдання: забезпечити макроекономічну стабілізацію і відновити економічне зростання.              Далі побудувати ефективну і успішну соціальну політику", – наголосив він.
Зокрема, за його словами, на часі проведення податкової реформи, що має бути прозорою та прогнозованою. "Сьогодні Україна потребує зрозумілої податкової системи, система має бути абсолютно прогнозованою, сталою. І хоча б 3-5 роки не маємо вносити будь-яких змін", – зауважив Володимир Гройсман. При цьому Голова Уряду наголосив на неприпустимості зловживань контролюючими, зокрема податковими, органами.
Також потрібно завершити реформу Державної фіскальної служби. Так, запланована оптимізація системи та скорочення її працівників до 40 тис. осіб. Володимир Гройсман зазначив, що вже є декілька законопроектів щодо врегулювання цього питання та висловив сподівання, що улітку дискусія щодо цієї реформи завершиться.
Коментуючи кроки щодо сприяння інвестуванню, Голова Уряду наголосив на доцільності створення офісу із залучення інвестицій та системи супроводження, а також розвитку системи індустріальних парків.
Також Уряд продовжить реформу української митниці, дерегуляцію, поступ у напрямку забезпечення публічної приватизації державних підприємств та конкурсне призначення їх керівництва. Зокрема, він нагадав, що напередодні Уряд прийняв рішення щодо початку підготовки до аукціону для приватизації Одеського припортового заводу та призначення керівництва державних підприємств ПАТ "Укрзалізниця" та "Укрпошта".         Серед інших завдань Уряду: підтримка українського експорту, земельна реформа, продовження реформи державних закупівель.
Прем'єр-міністр зазначив, що Уряд планує найближчим часом підписати Угоди про вільну торгівлю із Канадою та Туреччиною.
Володимир Гройсман закликав представників вітчизняних підприємств до співпраці у напрацюванні потрібних рішень щодо проблем національної економіки. "Ми повністю готові до якісного і спільного діалогу", – зазначив він.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *