За програмою Президента «Велике будівництво» тривають масштабні роботи на ділянці дороги, що межує з Львівщиною

За кошти із Державного бюджету на виконання Національної програми «Велике будівництво» триває реконструкція автомобільної дороги М-30 Стрий – Ізварине ( км 44+297 – км 61+197). Про це повідомляють у Службі автомобільних доріг області.

Масштабні роботи проводяться на всій протяжності цієї ділянки, від межі із Львівською областю до села Вербилівці Рогатинської територіальної громади.

Зокрема, на окремих ділянках здійснюють стабілізацію ґрунтової основи та розробку ґрунту з корекцією поздовжнього профілю і плануванням укосів. На розширеннях влаштовується дорожній одяг. На мосту в селі Княгиничі (км 49+172) проводиться монтаж опалубки для ростверка на опорі №2, а на ще одному мосту в цьому селі (км 49+360) триває влаштування буронабивних паль.

Триває фрезерування старого покриття, а на підготовлених ділянках для зміцнення основи дорожнього одягу – влаштування геогратки, геотекстилю, додаткових матеріалів методом холодного ресайклінгу.

У селі Загір’я влаштовують вирівнювальний шар дорожнього одягу, а у Вербилівцях асфальтують з’їзди та заїзні кишені для громадського транспорту.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *