Засідання ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ інфекції СНІДу

Під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Зеленчука відбулося чергове засідання районної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ – інфекції/СНІДу.
Участь в засіданні ради взяли голова Ланчинської селищної об’єднаної територіальної громади Володимир Попович, секретар Переріслянської
об’єднаної територіальної громади Василь Гринчак та заступник селищної Делятинської об’єднаної територіальної громади Петро Якимець.
До порядку денного було включено питання щодо стану захворюваності на туберкульоз в Надвірнянському районі за 9 місяців 2018 р. та організації проведення моніторингових відвідувань з метою контролю за виконанням заходів із запобігання внутрішньо – лікарняного поширення ВІЛ-інфекції через медичний інструментарій, переливання крові та її компонентів.
Розглянуто проблемні питання в організації профілактичної роботи по туберкульозу в сільських населених пунктах, зокрема на території обслуговування об’єднаних територіальних громад.
Запропоновано відповідні рішення по співпраці з лікувальними закладами та керівництвом ОТГ з питань профілактики та раннього виявлення туберкульозу, планування на 2019 рік заходів з інфекційного контролю та затвердження регіональних Програм.

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *