Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Прийом Уповноваженого в Івано-Франківській області

В кожній області України створено громадські приймальні Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, в яких працюють регіональні представники Уповноваженого, які забезпечують реалізацію повноважень у сфері здійснення парламентського контролю за дотриманням прав людини і громадянина на регіональному рівні.
З метою забезпечення взаємодії Уповноваженого з громадянами та представниками інститутів громадянського суспільства, за підтримки донорських та міжнародних організацій створено мережу Регіональних координаторів взаємодії з громадськістю з числа місцевих громадських активістів. Так сьогодні в районній державній адміністрації провела прийом громадян Регіональний представник Уповноваженого з прав людини в Івано-Франківській області Людмила Непийвода.
Під час прийому Людмила Непийвода розглянула звернення щодо розгляду справи побиття, відмови надання дозволу на виготовлення детального плану щодо відведення земельної ділянки та надання статусу учасника АТО. Звернення до Уповноваженого є додатковим засобом захист прав та свобод громадянина. Уповноважений Верховної Ради України з прав людини має контрольні функції щодо забезпечення права на звернення та доступу до публічної інформації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *