Туристична привабливість прикарпатських лісів – акцент у роботі лісівників області
У кожному краї є недооцінений туристичний потенціал, який завдяки належній увазі має усі шанси стати рекреаційною родзинкою. На цьому питанні наголосив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Віктор Сахнюк під час наради із директорами державних лісогосподарських підприємств.
Івано-Франківщина здавна приваблива для туристів Карпатами. Однак у кожному регіоні є власні колоритні місцини, що здатні зацікавити відпочивальників. Перлини ховаються саме в глибинках, тож керівник обласного управління закликав колег відкривати, популяризувати, робити туристично-цікавими такі місцини у своїх лісгоспах.
«Ми повинні пропагувати те, що робить нашу країну, регіон унікальними, – підкреслив Віктор Сахнюк. – Увага лісівників до рекреаційних місць дасть змогу тутешнім жителям відпочивати і пишатись тим, що їхній край цікавий для гостей. Можливо, це спонукатиме і місцеві громади створювати нові туристичні локації».
Не обов’язково мати львівський Високий Замок чи тернопільське озеро. Родзинкою краю може стати унікальна екостежина чи місце історичної слави, організоване «тихе полювання» за грибами чи польова кухня на облаштованому рекреаційному пункті.
Українці цікавляться історією, тож не менш актуальним є інтелектуальний туризм. Кожен лісгосп Прикарпаття повинен докласти зусиль, щоб ліс не був чимось буденним і нудним, а навпаки – дарував людям пізнавальний, комфортний, незабутній відпочинок. Перші кроки у цьому напрямі вже зробили Рогатинське та Надвірнянське лісові господарства, тривають роботи над облаштуванням туристичного маршруту до Скель Довбуша, цікаві ідеї втілюють Івано-Фраківський та інші держлісгоспи області.
Попри велике податкове навантаження, лісові господарства намагаються розвивати регіональний туризм. Відпочинок на природі повинен бути приємним для туристів, а старання лісівників – гордістю їхніх земляків.
0 Коментарі