Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Фестиваль творчості “Ти – не один”

  

02 червня в районному будинку культури  відбувся   п'ятий ювілейний районний   фестиваль  творчості  дітей  з особливими  потребами «Ти – не один».

  

02 червня в районному будинку культури  відбувся   п'ятий ювілейний районний   фестиваль  творчості  дітей  з особливими  потребами «Ти – не один».

  
Участь у заході взяли перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук, заступник голови районної ради Ігор Писклинець, заступник міського голови Василь Василенко.
Іван Тодорук відзначив, що всі діти без виключення потребують нашої любові, опіки та уваги бо це наше майбутнє. Від імені голови районної державної адміністрації Олександра Кеніза та від себе особисто хочу подякувати організаторам цього фестивалю, який нам нагадує, що ми всі різні та талановиті. Важливо протидіяти появі хибних уявлень чи страху в суспільстві через те, що ми всі різні. Я сподіваюсь, що фестиваль буде і далі нагадувати, що нам необхідно бути толерантними до дітей з особливими освітніми  потребами.
Також висловив щиру подяку батькам, які непокладаючи рук виборюють кращу долю для своїх дітей. — «Бог посилає випробування сильним і лише сильна особистість може їх подолати, а Ви дітки є надзвичайно сильними».

  
Метою фестивалю є сприяння самовизначенню, самореалізації та успішній інтеграції дітей з особливими потребами у суспільство, привернення уваги громадськості до їх проблем.
Відділ освіти Надвірнянської РДА, як організатор фестивалю, ставить перед собою завдання сприяти творчому, духовному, інтелектуальному розвитку та популяризації творчості дітей з особливими потребами, познайомити глядачів з різнобарвною палітрою творчості учасників фестивалю.
Цього року, учасниками фестивалю стали 110 дітей навчальних закладів району з розумовими та фізичними вадами.

   

   
Під час заходу була розгорнута виставка творчих робіт умільців: вишивки, вироби з бісеру, малюнки, різнопланові декоративні вироби, які надають можливість розкрити талановитість і неповторність кожної дитячої душі. Учасники концерту та виставки отримали подарунки, грамоти та грошову винагороду.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *