Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз взяв участь у сесії райради

Реалізовуючи програму соціально-економічного та культурного розвитку району, у 2018 році на Надвірнянщині вдалося досягти позитивних показників у багатьох сферах. Так, обсяги реалізованого промислового виробництва зросли на 3,8 відсотків, виробництво будівельних матеріалів – на 9,3 відсотків, плити ДСП необробленої зросло на 15,3 відсотків. Підприємствами СП “Укркарпатойл Лімітед” та НГВУ “Надвірнанафтогаз” нарощені обсяги видобутку нафти – на 26,7 відсотка, а газу – на 7,5 відсотка.

Про це під час першого пленарного засідання двадцять п’ятої сесії районної ради, участь у якій взяв голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, повідомив перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук.
За його словами, на виконання даної програми торік були спрямовані заходи 33 районних цільових програм, з яких 30 були профінансовані з районного бюджету на суму близько 6 млн. грн., з обласного бюджету – 25,0 тис. грн.
Минулоріч завершено роботи по газифікації с. Верхній Майдан та введено в експлуатацію автономну газову котельню, яка обслуговує заклади освіти міста.

Для закладів охорони здоров’я району придбано медичного обладнання та комп’ютерної техніки, здійснено ремонтні роботи загальною вартістю понад 2 млн. грн. Також розпочалося будівництво Зеленської амбулаторії сімейної медицини.

Депутати схвалили проект рішення про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку району та затвердили заходи програми на 2019 рік, а також внесли зміни в районний бюджет на 2019 рік. Як зауважив Богдан Зеленчук цьогоріч бюджет розвитку становитиме понад 60 мільйонів гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *