Голова райдержадміністрації Олександр Кеніз взяв участь у роботі чергової сесії обласної ради

  

  
15 вересня  відбулося засідання сімнадцятої сесії обласної ради сьомого демократичного скликання. Участь у її роботі взяли голова облдержадміністрації Олег Гончарук, заступники голови ОДА,  голова райдержадміністрації Олександр Кеніз, а також керівники структурних підрозділів облдержадміністрації та громадськість.

На початку засідання голова облдержадміністрації Олег Гончарук та голова обласної ради Олександр Сич вручили почесні відзнаки видатним діячам Прикарпаття.

До порядку денного засідання сесії було включено понад 60 питань. Зокрема, внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік та низки доповнень до обласних програм.

Також були розглянуті звернення обласної ради щодо внесення змін до Бюджетного кодексу України, недопущення передачі у концесію державних лісогосподарських підприємств та відновлення надходжень до місцевих бюджетів частини акцизного податку з нафтопродуктів.

На сесії обласної ради заслухали питання щодо  роботи правоохоронних органів, зокрема, прокуратури та головного управління Національної поліції в області за перше півріччя цього року та інші.

Про забезпеченість виконання дохідної частини обласного бюджету за перше півріччя 2017 року доповідала директор департаменту фінансів ОДА  Ірина Мацькевич, яка зауважила: «За перше півріччя цього року до обласного бюджету надійшло доходів загального та спеціального фондів з урахуванням трансфертів у сумі 1 млрд.  215 млн. 36,9 тис. гривень, що на 55,4 відсотки більше у порівнянні з відповідним періодом минулого року. Збільшились також надходження податків на доходи фізичних осіб».

Зауважимо, що народними обранцями було затверджено звіт про виконання обласного бюджету за І півріччя цього року та рішення щодо внесення змін до нього. Також були підтримані доповнення до обласної програми охорони навколишнього середовища до 2020 року та збільшено фінансування природоохоронних заходів. Також внесено зміни до інших діючих обласних програм.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *