Іван Тодорук очолив Івано-Франківську обласну федерацію дзюдо

 

 
Нове керівництво Івано-Франківської обласної федерації дзюдо обрано сьогодні на звітно-виборній конференції, яка відбулася у Надвірній. Участь у засіданні взяли близько 30 делегатів, які заслухали звіт про роботу федерації та здобутки спортсменів. Також у засіданні взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації  Ігор Пасічняк і владика Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ о. Василій Івасюк. Єпископ поблагословив присутніх, подякував спортсменам-дзюдоїстам, їхнім тренерам за титанічну працю. Висловив вдячність і меценатам, які матеріально підтримують спортсменів.

Івано-Франківську обласну федерацію дзюдо очолив перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук – новий президент пообіцяв всіляко підтримувати спортсменів.  

На сьогодні в нового керівника є вже достатньо напрацювань. Одне з них покращення матеріально-технічної бази. Помічниками у цій нелегкій роботі під час конференції обрано: почесним президентом федерації дзюдо Тарас Виноградник. Він же очолював обласну спортивну структуру останні роки. Віце-президентами обрано: начальника управління міліції в Івано-Франківській області Віктора Шкутова, начальника управління СБУ  в Івано-Франківській області Петра Дідуха та підприємця, мецената Сергія Бегіна.
Заступник голови обласної державної адміністрації  Ігор Пасічняк привітав Івана Івановича і побажав успіхів у керуванні федерацією зазначивши, що у нелегкий для держави час він взяв на себе не просту нішу.
Також під час конференції за високі спортивні досягнення був нагороджений бронзовий призер Універсіади в Кванджу Республіка Корея Михайло Ілитчук.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *