Керівництво РДА зустрілося з учасниками АТО

   
   26 червня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук зустрівся з учасниками антитерористичної операції на Сході.

   
   26 червня перший заступник голови райдержадміністрації Іван Тодорук зустрівся з учасниками антитерористичної операції на Сході.
    На зустрічі були присутні заступник голови РДА Богдан Зеленчук, заступник керівника апарату РДА Іван Бурій, заступник міського голови Василь Василенко, заступник начальник відділу Держземагенства у Надвірнянському районі Сергій Рудяк, начальник управління соціального захисту населення РДА Іван Гурмак, начальник районного центру зайнятості Володимир Петрішак, головний лікар Надвірнянської ЦРЛ Сергій Ємельянчук, військовий комісар Олександр Матьошко та начальники структурних підрозділів РДА.
    Розпочинаючи спілкування, перший заступник голови райдержадміністрації відзначив важливість створення ініціативної групи атовців, яка стане центром акумулювання всіх проблемних питань мобілізованих та демобілізованих бійців, що значно пришвидшить їх вирішення.
   «Хочу запевнити, що для районної влади ви – основний пріоритет. Мета цієї зустрічі з’ясувати Ваші потреби та надати необхідну допомогу. Володіючи усією необхідною інформацією значно легше оперативно реагувати на ті чи інші проблеми. Ми прикладемо максимум зусиль, виходячи із своїх можливостей, щоб допомогти кожному з Вас» – зазначив Іван Тодорук.
 
   Зустріч пройшла у форматі «запитання – відповідь». В ході конструктивного діалогу було обговорено питання про виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції, про пільги для учасників АТО, надання матеріальної допомоги та їх оздоровлення, пільгове перевезення, визначення статусу військових, допомога у працевлаштуванні тощо.
     На завершення перший заступник голови РДА  запропонував присутнім такі зустрічі проводити щомісячно та за результатами обговорення надав відповідні доручення.

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *