Моя майбутня професія

        
      Літня пора – час відпочинку для школярів, тому більшість з них знаходяться в оздоровчих таборах нашої області, де оздоровлюються та проводять цікаво і корисно час.

        
      Літня пора – час відпочинку для школярів, тому більшість з них знаходяться в оздоровчих таборах нашої області, де оздоровлюються та проводять цікаво і корисно час.
       ФахівцемНадвірнянського районного центру зайнятості Наталією Андрійович 10-11червнябув проведений ряд профорієнтаційних заходів з учнівською молоддю, яка знаходиться на літньому відпочинку в дитячому оздоровчому комплексі с.Микуличин  під назвою «Едельвейс».
     Всі заняття проводилися у формі гри, коли в ненав’язливій формі можна розповісти про різноманітний та цікавий світ професій,  подати дітям інформацію про те, що для свідомого і самостійного вибору професії необхідні знання і наявність багатьох варіантів вибору, уявлення про те, яких особистісних якостей, здібностей вимагає та чи інша професія і чи є на неї попит ринку праці.
      Діти із захопленням, незалежно від віку, брали участь у запропонованих профконсультантом рольових іграх, тобто «навчались-граючись». Адже, саме через ігрові вправи і доносилася до школярів потрібна та корисна інформація.
Під час занять були використані такі вправи: гра «Най-най»,«Тлумачення професій», «Доповніть словечко», «Закінчи речення», «Професія на букву», «Один день із життя професії», «Покажи, хто він?», «Крокодил», «Повітряна куля», «Ланцюжок професій», «Відгадай професію» та ін.
       Спеціаліст центру зайнятості пояснила, як уникнути типових помилок, що виникають під час вибору професії, познайомила з основною формулою, якою слід користуватися при виборі професії: «Хочу.Можу.Треба.». Діти також працювали в буз-групах, намагалися назвати та класифікувати професії за предметом праці, відгадували загадки та розв’язували анаграми.
      До профорієнтаційних заходів були залучені діти 6- изагонів 1–ї зміни. 
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *