На пленарному засіданні серпневої конференції освітяни району обговорили стан справ у галузі та визначили перспективи її розвитку

   

   
27 серпня 2015 року на базі Надвірнянської ЗОШ І-ІІІ ст.  відбулось пленарне засідання щорічної серпневої конференції педагогічних працівників району. У роботі конференції взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Кеніз, заступник голови районної ради Іван Степник, перший заступник голови РДА Іван Тодорук, заступник голови РДА Богдан Зеленчук і педагогічні працівники закладів освіти району.
   На початку зустрічі відбулося вшанування хвилиною мовчання пам’яті Героїв Небесної сотні, воїнів та загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

    З привітальним словом до всіх присутніх педагогів звернувся Олександр Кеніз, подякував за плідну працю та належну підготовку до нового навчального року.

  Начальник відділу освіти райдержадміністрації Степан Северилов виступив  з доповіддю про підсумки функціонування освітньої галузі в 2014-2015 навчальному році та пріоритетні шляхи підвищення якості освіти Надвірнянщини у 2015-2016 навчальному році. Зазначив, що працівники освіти активно долучаються до волонтерської роботи, будівництва фортифікаційних споруд на сході, беруть участь у проведенні антитерористичної операції.  Висловив вдячність педагогам за ту важливу роботу, яку вони виконують – виховання та навчання майбутнього покоління країни.
  

  В ході конференції присутні заслухали доповіді, що стосуються національно-патріотичного виховання дітей дошкільного  віку, школярів та молоді. Враховуючи сьогодення, в час, коли на сході України йдуть бойові дії, в освітніх закладах району велика увага приділяється патріотичному вихованню дітей.  Проводяться бесіди, уроки мужності, години спілкування на тему національно-патріотичного виховання учнівської молоді за участю волонтерів та учасників антитерористичної операції, заходи, присвячені вшануванню пам’яті учасників бойових дій, які загинули в ході АТО.

   Також заслухано питання взаємозв’язку школи і МНВК у формуванні свідомого вибору майбутньої професії і соціальний захист педагога в умовах реформування системи освіти.

   Профільний заступник  РДА Богдан Зеленчук у своєму виступі озвучив ряд актуальних питань, а саме:

– перспективи розвитку закладів освіти, зокрема при проведенні адміністративно-територіальної реформи;

–  продовження функціонування Пасічнянської  ЗОШ І ст. №5;

– залучення керівників освітніх закладів району спільно з селищними та сільськими головами приймати участь у проектах обласної ради та ІІІ фази проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громади»;

– реформування дитячої юнацької спортивної школи та ФСТ «Україна»;

– створення в Надвірнянському районі гімназії гуманітарного спрямування;

– розглянути можливість додаткового створення логопедичних груп в дошкільних навчальних закладах населених пунктів району;

– проведення кадрового оновлення, погодженого профспілкою.

  У рамках проведення пленарного засідання за активну громадську позицію щодо захисту суверенності та територіальної цілісності української держави, вагомий внесок у формування національно-патріотичної свідомості молодого покоління та з нагоди Дня Незалежності України відбулось нагородження педагогічних працівників району спільними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.
 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *