Нарада з лісокористувачами

 

Під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука відбулася нарада з лісокористувачами з питань запровадження електронного обліку деревини.
На нараді обговорено питання виконання Указу Президента України №511/2019 «Про деякі заходи щодо збереження лісів та раціонального використання лісових ресурсів» від 9 липня цього року. Документом передбачено запровадити до 1 листопада 2019 року електронний облік обігу деревини. З цього приводу Богдан Зеленчук повідомив, що розроблено розпорядження, згідно з яким в області запровадять тотальний електронний облік деревини для підприємств усіх форм власності.
Також під час наради було обговорено сплату податків до місцевого бюджету, адже лісові господарства є одними з найбільших платників податків до бюджетів усіх рівнів. Управлінець поінформував про виконання районного бюджету, згідно з яким власні доходи загального фонду бюджету станом на перше жовтня поточного року склали 178,8 млн. грн.
Окремо обговорили питання щотижневої апаратної онлайн-наради з керівниками структурних підрозділів облдержадміністрації, представниками центральних органів виконавчої влади, яку провів голова облдержадміністрації Денис Шмигаль щодо проблемих питань Надвірнянщини та шляхи їх вирішення.
За результатами наради було прийнято ряд рішень, направлених на вдосконалення спільної роботи щодо скорочення та погашення податкового боргу.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *