Олег Гончарук: Головне завдання медичної реформи – це надання якісних медичних послуг

Вчора голова обласної державної адміністрації Олег Гончарук, перебуваючи на Рожнятівщині, взяв участь в урочистому відкритті відділення невідкладної екстреної допомоги Рожнятівської центральної районної лікарні після капітального ремонту.
Також у заході взяли участь головний лікар Рожнятівської центральної районної лікарні Віктор Тріщ, керівництво району, керівники структурних підрозділів ОДА, духовенство та працівники медзакладу.

Як наголосив під час вітального слова очільник області Олег Гончарук, сьогодні головне завдання медичної реформи – це надання якісних медичних послуг. Саме тому реконструкція та відновлення лікарень, капітальний ремонт відділень дають нове життя медицині.

«Ми приділяємо значну увагу сфері медицини, адже це стосується життя та здоров’я людей. Підвищення якості надання медичних послуг залежить не лише від дороговартісного обладнання, але й від елементарних умов перебування хворих у лікарні. Хочу наголосити, що на Рожнятівщині сформувалася сильна команда, яка працює на розвиток краю. Безумовно ви всі маєте підтримку обласної влади, Уряду і Президента України Петра Порошенка, адже підвищення якості надання медичних послуг залишається для нас пріоритетом. – розповів Олег Гончарук. – Працівники цієї галузі особисто для мене завжди були прикладом відданості своїй професії та служіння людям».

Зазначимо, що за три роки в Рожнятівській центральній районній лікарні вдалося відновити приміщення пологового відділення, гінекологічного відділення, проведено ремонт відділення невідкладної екстреної допомоги, розпочато ремонт хірургічного відділення. Капітально відремонтовано Рожнятівську поліклініку, проведено благоустрій території ЦРЛ та інші поточні ремонти.

У цьому році вже виділено кошти з держбюджету на капітальний ремонт покрівлі даху терапевтичного відділення, а також благоустрій території біля терапевтичного і поліклінічного відділень ЦРЛ.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *