Презентація книгиКоли народжується нова книга, то це завжди подія. А ще радість для автора та цікавість для читача, особливо коли ця книга – перша. Делятинець (родом з Вінничини) Анатолій Подольський 1 жовтня презентував свою першу поетичну збірку «Відродження через кров» в центральній районній бібліотеці. Пробував творити вірші в юності та якось не вийшло. І ось тепер, уже сивочолий чоловік, патріот, якому болить історія країни, події, які ми всі переживаємо і проживаємо ці останні роки спонукали до написання поезій: «народились мої вірші в морі людських страждань і зневіри, а на берег життя їх виніс дев’ятий вал українського Майдану» (автор). Модератор зустрічі Марта Кушнерчук відзначила оригінальну манеру поезій Анатолія Подольського: його вірші наче поеми, балади, у них він переповідає історію країни, події, дає власну оцінку, ці сильні вірші наче рубані по-чоловічому з плеча нікого не залишать байдужими, бо в них – крик душі за долю нашої країни. Пан Анатолій читав свої поезії і відчувалось, як щиро, від усієї душі написаний кожний рядок.

З першим творчим успіхом автора привітав видавець Теодор Ціховський – директор ТОВ «Надвірнянська друкарня», Ігор Бойчук – доцент кафедри реклами та зв»язків з громадськістю Івано-Франківського університету права ім.. Короля Данила Галицького, доктор філософії, заслужений журналіст України, син Олександр (автор обкладинки книги), Богдан Бойчук, бібліотечні працівники.

Перша презентація відбулась. В «Слові до читача» автор пише: «…це моя перша пташка і я, звичайно, був би дуже радий, якщо вона вам сподобається». Нам сподобалась. Бажаємо автору ще багато презентацій і нехай ця «перша пташка», перша його книжка розлітається поміж вдячних читачів, а за нею ще не одна і нехай всі читачі пана анатолія так люблять свою країну як він:

«…Земле рідна моя!
Я люблю твоє небо, гаї і поля.
Український твій прапор до болю кохаю,
Я не можу без тебе, рідний, батьківський краю!!!».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *