Психологічна реабілітація та соціальна адаптація учасників АТО на Прикарпатті

Соціальні структури області продовжують роботу щодо здійснення заходів із психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації, забезпечення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників Революції Гідності, учасників Антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях.
Так, за інформацією департаменту соціальної політики ОДА, станом на 8 серпня цього року структурними підрозділами з питань соціального захисту населення області укладено 12 договорів з реабілітаційними установами про надання послуг із психологічної реабілітації на загальну суму 132 тис. гривень та укладено 25 договорів з підприємствами, установами та організаціями про надання послуг з навчання водіїв автотранспортних засобів на загальну суму 422,2 тис. гривень (73 особи отримають вищезазначені послуги).

Для забезпечення послугами з санаторно-курортного лікування зазначених громадян укладено 56 договорів із санаторно-курортними закладами на загальну суму 490,1 тис. гривень.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *