Публічний звіт голови райдержадміністрації Олександра Кеніза про роботу у 2018 році

Сьогодні голова райдержадміністрації Олександр Кеніз прозвітував про роботу у 2018 році. У заході взяли участь перший заступник голови РДА Богдан Зеленчук, голова районної ради Іван Гурмак, міський голова Зіновій Андрійович, селищний, сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, підприємств району, члени Громадської ради при райдержадміністрації та представники ЗМІ.
Аналізуючи підсумки роботи за рік, Олександр Кеніз зазначив, що діяльність райдержадміністрації спрямовувалась на забезпечення соціально-економічного та культурного розвитку району. Особлива увага приділялася питанням належного функціонування соціальної сфери, забезпечення роботи підприємств, установ та організацій району, наповнення бюджетів усіх рівнів, а також надання допомоги учасникам АТО, розвитку системи надання адміністративних послуг та підвищення їх якості, закріплення позитивних тенденцій розвитку.
Як зазначив голова райдержадміністрації у минулому році для покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я використано коштів на суму 2,2 млн. грн. З початку реформування охорони здоров’я та процесами децентралізації на території району сформовано ОТГ, де утворено свої заклади охорони здоров’я, в першу чергу первинного рівня надання медичної допомоги. З листопада функціонує КП «Надвірнянський некомерційний центр первинної медичної допомоги». Заклад підключено до електронної системи eHеаlth. Оснащуються робочі місця лікарів терапевтів, педіатрів та сімейних лікарів комп’ютерною технікою. Реєструються декларації між пацієнтами та лікарями.
Розпочато будівництво нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Зелена.
На «Нову українську школу» для учнів 1-их класів району закуплено сучасні шкільні меблі, шкільний інвентар, комп’ютери, телевізори, мультимедійні комплекси, на загальну суму близько п’яти мільйонів гривень з бюджетів різних рівнів. Для покращення матеріально-технічної бази закладів освіти району, проведення капітальних та поточних ремонтів у 2018 році відділом освіти райдержадміністрації використано всього коштів в сумі 14,5 млн. грн.
Що стосується закладів культури то відділом культури райдержадміністрації забезпечено збереження і функціонування інфраструктури галузі. Всього проведено робіт в закладах культури на суму 1, 3 млн. грн. Зазначу, що в районі вже кілька років поспіль проводиться культурно-мистецький проект «Файне Різдво». Найтриваліший фестиваль в Україні, який відбувався протягом місяця, показав неабияку талановитість, фольклорне багатство та колорит нашого краю. Традиційно на території району відбуваються два обласні фестивалі: фестиваль стрілецької та повстанської пісні ім. Софії Галєчко та фестиваль чоловічих хорів та чоловічих вокальних ансамблів “Вознесись,Україно”. Впродовж останніх років у фестивалях беруть участь близько 400 учасників з 30 колективів Івано-Франківської області. Також пріоритетом райдержадміністрації є розвиток туризму на Надвірнянщині. Після реалізації обласного проекту «Великі зміни малими кроками. Замок Куропатви XVI століття в селі Пнів» районною державною адміністрацією проведено протиаварійні роботи з берегоукріплення на території села Пнів «Підзамче» на суму 1,4 млн. грн.
Поінформував керівник району також про соціальні виплати та допомогу учасникам АТО. Протягом 2018 року на обліку в управлінні соціального захисту РДА перебувало 22419 одержувачів соціальних допомог всіх видів. В районі діє Програма підтримки учасників антитерористичної операції та їх сімей. Для виконання заходів Програми у 2018 році із районного бюджету виділено кошти в сумі 286 тис. грн. Проводиться робота щодо санаторно-курортного лікування учасників АТО. Видано путівки на санаторно-курортне лікування 11 учасникам АТО. Центральною районною лікарнею проводиться профілактичні медичні огляди, використано коштів на загальну суму 360,0 тис. грн. Виплачено грошову компенсацію та придбано синові загиблого учасника АТО 3-х кімнатну квартиру в м. Івано-Франківську. 427 учасників АТО звернулися щодо надання земельних ділянок. Видано дозволи на виготовлення проектів землеустрою 227 учасникам АТО на загальну площу 67 га.
До загального фонду місцевих бюджетів району надійшло доходів (без трансфертів) 206,2 млн. грн. або 112,3 відсотка до затверджених призначень на 2018 рік ( затверджений план 183,6 млн. грн.). В бюджет району додатково надійшло 22,6 млн. грн.
До спеціального фонду місцевих бюджетів району надійшло доходів (без трансфертів) 10,5 млн. грн. або 166,4 відсотка до затверджених призначень. В бюджет району додатково надійшло 4,2 млн. грн.
Видаткова частина загального фонду бюджету Надвірнянського району виконана в сумі 1млрд 128 млн. грн., що складає 96,2 відсотка до уточнених річних призначень. Із загальної суми виконаних бюджетних видатків 95,8 відсотка спрямовано на фінансування захищених статей видатків.
Посадовець відзначив, що важливою подією 2018 року стало завершення газифікації с. Верхній Майдан. Такого рівня проект забезпечив блакитним паливом понад 200 домівок. Загальна протяжність газопроводу складає 21 км. Вартість 5 млн. 277 тис. грн.
Ще одним здобутком 2018 року стало будівництво модульної котельні для Надвірнянських шкіл № 1, 2 і районного центру дитячої творчості та національно-патріотичного виховання молоді. Вартість виконаних робіт складає 2,3 млн. грн., які профінансовано за рахунок коштів місцевих бюджетів.
Продовжуються роботи по влаштуванню спортивних майданчиків зі штучним покриттям в населених пунктах району. За 2018 рік встановлено спортивний майданчик в селі Стримба та Молодківській ЗОШ І-ІІІ ст.
В 2018 році центр надання адміністративних послуг реорганізовано в управління надання адміністративних послуг райдержадміністрації. Перелік адміністративних послуг, що надаються через управління налічує 188 послуг.
Також встановлено систему керування чергою, робочу станцію для надання адміністративних послуг по оформленні та видачі паспортів громадянина України нового взірця. На організацію роботи ЦНАП у 2018 році виділено 447 тис. грн. За IV квартал 2018 року видано 984 закордонних та 143 паспорти громадянина України.
На завершення голова райдержадміністрації Олександр Кеніз подякував голові облдержадміністрації Олегу Гончаруку, голові обласної ради Олександру Сичу, депутатам обласної ради, голові та депутатському корпусу районної ради про залучення коштів з бюджетів усіх рівнів у соціально-економічний розвиток району, міському, селищному і сільським головам за співпрацю та висловив надію на плідну працю у 2019 році.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *