Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Семінар-навчання

За участі першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука та директорів шкіл району відбувся семінар на тему: науково-методичний супровід нового змісту освіти в умовах впровадження Держстандарту початкової освіти району з проблем реалізації Концепції нової української школи в закладах загальної середньої освіти.
Основним завданням семінару було здійснення обміну досвідом з питань
підготовки учителя до роботи за Концепцією нової української школи.
У своєму виступі Богдан Зеленчук акцентував увагу на основні питання реформування освітянської галузі, а саме: підвищення кваліфікації педагогічних працівників
дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти, охарактеризував дидактико-методичні засади реформування початкової освіти.
Він підкреслив, що школа повинна давати не просто набір знань, вона має вчити. Це найперше завдання «Нової української школи».
Досвідом роботи з питань розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти поділився директор Білоославської ЗОШ I-IIІ ст. Степан Івасюк.
Надзвичайно важливе завдання подібних семінарів – допомогти педагогам зорієнтуватися в змінах Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти. Поступове впровадження нового Державного стандарту слід розглядати, як важливий компонент змістової основи змін із питань оптимізації моделей, вирішення проблеми якісного науково-методичного та психологічного супроводу роботи з педагогічними кадрами, удосконалення діяльності з урахуванням регіональних особливостей.
Прийняття Державних стандартів загальної освіти, — це ті чинники, що докорінно змінюють ситуацію в системі освіти та потребують переосмислення, переорієнтування на нові педагогічні ідеї, концепції, у центрі яких – особистість дитини.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *