Світлана Онищук: Спільні зусилля влади і духовенства сприятимуть успішному проведенню вакцинації прикарпатців від COVID-19

Про убезпечення населення області від захворюваності на COVID-19 шляхом вакцинації розповів координатор вакцинальної кампанії в області, т. в. о. генерального директора обласної клінічної інфекційної лікарні Микола Стовбан під час зустрічей, які відбулися у Коломиї та селі Кийданч, із деканами і священниками Коломийської єпархії Української греко-католицької церкви та духовенством Івано-Франківської єпархії Православної церкви України.

Саме за ініціативи голови обласної державної адміністрації Світлани Онишук відбулися ці медично-просвітницькі заходи. Очільниця області наголошує на важливості співпраці влади й духовенства. Надзвичайно важливо провести ефективну інформаційну кампанію щодо вакцинації населення від захворюваності на коронавірус.

«На Івано-Франкіщині вакциновано 30 відсотків населення. Вакцинація безкоштовна та добровільна, яка допомагає боротися людям з вірусною захворюваністю, – наголосив під час зустрічей із священниками Микола Стовбан. – Вакцинація – це єдиний спосіб уберегти себе та своїх рідних від СOVID-19 і його нових штамів. Наше завдання донести до людей цю інформацію за допомогою сімейних лікарів, освітян, священників, засобів масової інформації».

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *