Урочисте відкриття фестивалю «Дженджур Фист»

Удень Державного Прапора на території Пнівського замку стартував етнофестиваль «Дженджур Фист». На цю довгоочікувану подію надвірнянці чекали кілька років.
Організаторами фестивалю є громадська організація «Мистецька агенція» «Фист» керівник Володимир Молдавчук, Надвірнянська райдержадміністрація, Надвірнянська районна рада та Надвірнянська міська рада.

Урочисто відкрили захід представники влади. В рамках фестивалю працювало етноподвір’я тут можна було насолодитися народними співами та танцями, скоштувати страви гуцульської кухні, придбати смаколики та відчути атмосферу середньовіччя.
Почесною місією для надвірнянців стало нагородження учасників бойових дій, та сімей загиблих Героїв. Ці люди отримали винагороди за бойову звитягу, за заслуги перед Надвірнянщиною, подяки, грамоти за участь у бойових діях.

Музичний інструмент, баян за популяризацію народних традицій та звичаїв, отримала в подарунок від влади представник Пнівського художнього колективу «Відлуння Карпат» Ірина Сороцька. Жінка одразу його і випробувала.

На свято завітало багато поважних гостей, серед них представники міжнародних делегацій міст побратимів Оструди, Прудніка (Польща) та Шомкута – Маре (Румунія).

Фестиваль триває до 25 серпня. Радо запрошуємо!

 

 

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *