Заступник голови райдержадміністрації Богдан Зеленчук взяв участь у роботі 15 сесії районної ради

  

  
07 вересня, відбулася чергова сесія районної ради. В роботі пленарного засідання взяв участь заступник голови районної державної адміністрації Богдан Зеленчук, начальники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації. Районні обранці розглянули близько 40 питань порядку денного, крім того підтримали та заслухали ряд запитів та звернень.


Розпочалася ХV сесія Надвірнянської районної ради з виконання Державного гімну України. Також присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих українських військових. Перед розглядом порядку денного голова районної ради Іван Гурмак нагородив відзнакою «За заслуги перед Надвірнянщиною» народного артиста України, лауреата Національної премії ім. Тараса Шевченка, Лицаря орденів «За заслуги» І, ІІ та ІІІ ступенів Богдана Бенюка. Як зізнався сам актор для нього ця відзнака є найдорожчою, оскільки завжди нагадуватиме про рідну місцину. А справи, які він зробив, зокрема для селища Битків та будівництва храму є не показовими, а щирі.

З нагоди Дня підприємця грамотою від Івано-Франківської обласної державної адміністрації «За підприємницьку діяльність була нагороджена активна надвірнянка, депутат міської ради Ірина Кащенко. Після приємних моментів депутати перейшли до більш офіційної частини – депутатських запитів та звернень. Місцевих обранців непокоїть ряд проблемних питань району. Зокрема: ремонт доріг, матеріальний стан районної дитячої лікарні, довіз школярів, закуплення шкільних меблів в навчальні заклади освіти, наповнення бюджету та ряд інших. Депутати підтримали всі запити.

Звернулися за допомогою до присутніх учасники АТО. 128-а гірсько-піхотна бригада, де служить багато бійців з Надвірнянщини на лінії зіткнення змінює позицію. Тому, зараз військовослужбовцям потрібно укріпити нові позиції. Для цього необхідні молотки, цвяхи, кувалди, кірки, плівки для накриття бліндажів, дошки, кругляк. А також теплий одяг та засоби гігієни. Транспорт відправиться на схід 15 та 25 вересня 2017 року.

Заслухали депутати звіт райдержадміністрації про виконання районного бюджету за перше півріччя 2017 року. За словами начальника управління фінансів РДА Михайла Обіднянка до кінця року незабезпечені заробітною платою по захищених статтях освітяни, медики, працівники культури, районного центру соціального захисту молоді та територіального центру – загальною сумою 27 мільйонів гривень.

Місцеві обранці заслухали інформацію про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району за перше півріччя 2017 року. Про хід виконання депутатських запитів, внесення змін у районні цільові програми. Хоча питання твердих побутових відходів перенесли на розгляд наступної сесії цю проблему депутати теж не оминули.

Одноголосно підтримали районні обранці рішення про присвоєння муніципальному оркестру народної музики «Аркан» Надвірнянського районного будинку культури імені Сергія Орла. Проголосували депутати і про призначення керівником комунального підприємства «Теплокомуненерго», депутата міської ради, надвірнянця Романа Мажака.
  
  

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *