Відбулося засідання комісії з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

30 жовтня під керівництвом першого заступника голови районної державної адміністрації Богдана Зеленчука відбулось чергове засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.
Начальник відділу праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення райдержадміністрації Галина Федорович проаналізувала ситуацію із заборгованістю та проінформувала про результати проведеної роботи з суб’єктами господарювання, співпрацю з іншими органами влади та вжиті заходи з метою виплати заробітної плати та забезпечення соціальних гарантій.
Про стан погашення податкових боргів та боргів по єдиному соціальному внеску підприємцями та підприємствами – боржниками станом на 01.10.2019 року доповів начальник Надвірнянського управління ГУ ДПС в Івано-Франківській області Василь Гнатюк. За його словами повідомлено боржників про наявну заборгованість.
Свої думки щодо шляхів вирішення даного проблемного питання висловили начальник управління соціального захисту населення РДА Марія Юрчило, заступник начальника, начальник відділу доходів і фінансів галузі виробничої сфери управління фінансів Лариса Русаловська, представники фіскальної служб.
Учасники прийняли узгоджені рішення та досягли домовленостей щодо їх практичної реалізації.

0 Коментарі

Ще немає коментарів

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована. Обов*язкові поля позначені *